Co umíme

Výroba USB disků na míru

Návrhy a kompletní zakázková výroba vlastních tvarů reklamních USB flash disků.

Co pro Vás uděláme my? a co musíte udělat vy?

Na základě zaslaného loga, obrázku produktu nebo Vaší představy, Vám připravíme do druhého dne 3D náhledy pro Vaše budoucí USB flash disky. Pokud žádnou představu nemáte, stačí, když nám povíte, co děláte, a necháte návrh na nás :-) Po zpracování náhledů Vám vyrobíme a doručíme reálný vzorek USB flash disku, který můžete ještě dále přípomínkovat a upravovat. Po doladění všech detailů a dosažení Vaší spokojenosti se vzorkem jsou Vám flash disky dodány do 14ti dní.

Novinky

- Přidali jsme fotky nových referencí. Především USB jahoda Schwarzkopf Palette se velmi povedla. Podívejte se níže...

- Již brzy budete mít možnost si prohlédnout naše nové reference originálních tvarů USB flash disků pro naše klienty na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku!

Co se u nás děje

Produkty BONE COLLECTION ®

Koukněte na super designové flashky a další vychytávky na náš Youtube kanál. Naleznete zde videa o USB flash discích a doplňcích k PC nebo Apple produktům v exkluzivních designech. Všechny produkty Bone collection® si můžete prohlédnout v našem e-shopu BoneShop.cz

  • Video o výrobě flash disku ASA, 11kB

USB flash disk ve tvaru Jahody

Flash disk pro firmu Palette.

USB jahůdka ilustrující barvy na vlasy firmy Palette Syoss Mouse color. Barvy vynikají ohromnou barevností a tak i USB jahoda dostala zářící barvy. Logo Palette je řešeno reliéfem a uchycení na klíče pomocí klasického kuličkového řetízku. USB jahoda je díky svým rozměrům ideální stylové úložiště Vašich dat.

USB flash disk náklaďák .A.S.A.

Vychytaný USB náklaďák vyrobený na míru podle popelářského vozu .A.S.A.

USB náklaďák prošel detailním vývojem, snažili jsme se tvar co nejvíce přiblížit originálu při zachování kompaktních rozměrů pro používání v PC. Nakonec se nám podařilo doladit ideální tvar USB flash disku, který je od originálu téměř k nerozeznání a propaguje firmu již v několika evropských zemích.

USB flash disk auto SEAT ALHAMBRA 3D

3D USB flash disk navržený na míru podle tvaru auta SEAT ALHAMBRA.

Na míru vyrobený USB flash disk ve tvaru autíčka SEAT ALHAMBRA. 3D tvar flash disku byl navržen přesně podle tvaru nového SEATu Alhambra a díky precizní výrobě formy je od originálu téměř k nerozeznání. Ideální dárek pro všechny, kteří si novou Alhambru pořídí - díky praktické velikosti a přidanému řetízku mohou nosit zmenšeninu svého čtyřkolového miláčka i na klíčích.

USB flash disk list ČZU

Jedinečný tvar flash disku ČZU jasně dokazuje, že v jednoduchosti je síla.

Z klasického lístečku České zemědělské univerzity v Praze jsme vytvořili luxusní sérii flash disků v různých barevných variacích. Díky zaobleným okrajům a jemnému silikonu jsou flash disky navíc příjemné na dotek a vypadají perfektně na klíčích i v počítači, ze kterého vyzařují logo.

Loading...

Chcete být informováni o našich novinkách?